Kullanım Şartları

1. Bu Sitenin Kullanımına İlişkin Kurallar, Kuralların Kabulü ve Kuralların Revizyonları

Bu siteyi ziyaret ettiğinizde bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda güncelleyebilir. Güncellemeler bu siteyi kullanmanızla ilgili olacağından, Kullanım Koşullarını incelemek için bu sayfayı zaman zaman ziyaret etmeniz gerekmektedir.

2. Tıbbi Bilgiler/Koşullar

Bu web sitesinde yer alan ürün bilgileri, Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. tarafından sadece genel bilgi amaçlı olarak sağlanmaktadır. Amaç eksiksiz tıbbi bilgi vermek değildir. Eksiksiz tıbbi bilgileri her zaman reçete yazan hekiminizden veya diğer sağlık danışmanlarından almanız gerekmektedir. TIBBİ BİR RAHATSIZLIĞINIZ OLMASI HALİNDE DERHAL KENDİ DOKTORUNUZU VEYA SAĞLIK HİZMETİ SAĞLAYICINIZI GÖRÜN. KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ TIBBİ TEŞHİS VEYA HASTAYA ÖZEL TEDAVİ TAVSİYELERİ SUNMAMAKTAYIZ. Bir çok ilaca ve tıbbi cihaza erişim sadece reçete mümkündür. Tıp mesleği mensupları ürünün prospektüsünden tüm tıbbi bilgileri edinebilir.

3. Bilgilerin Kullanımı

Bu sitedeki, metinler, resimler, ses ve video dosyaları dahil bilgileri sadece ticari olmayan amaçlar için indirebilir veya kullanabilirsiniz. Bu bilgileri Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’nin izni olmaksızın ticari amaçlarla kullanamazsınız veya yeniden kullanamazsınız. İndirdiğiniz her türlü materyalin içeriğindeki her bir telif veya diğer mülkiyet hakkı bildirimini saklamanız ve aynen kullanmanız gerekmektedir. Bu sitede gördüğünüz veya okuduğunuz her şeyin aksi belirtilmedikçe telif hakkı ile korunduğunu ve Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın kullanılamayacağını kabul etmeniz gerekmektedir. Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş., sitede görüntülenen materyalleri kullanmanızın Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait veya bağlı olmayan üçüncü tarafların haklarının ihlal edilmediğini beyan veya taahhüt etmemektedir. Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. size bu sınırlı yetki dışında Bilgilerle ilgili herhangi bir lisans veya hak vermemektedir.

4. Ticari Marka/Mülkiyet Hakları

Aksi belirtilmedikçe, sitede geçen tüm ürün isimlerinin, büyük punto ile veya ticari marka sembolü ile birlikte geçip geçmemesinden bağımsız olarak, Novartis’in ticari markaları olduğunu kabul etmeniz gerekmektedir. Bu Site aynı zamanda Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’ne ve/veya diğer taraflara ait patentler, tescilli bilgiler, teknolojiler, ürünler, prosesler veya başka mülkiyet hakları içerebilir veya bunlara referansta bulunabilir.